Автоматична коробка передач – це значне вдосконалення, яке повністю змінило досвід водіння для багатьох водіїв. Деякі дії можуть суттєво нашкодити трансмісії. Автомеханік з багаторічним досвідом розповів як уникнути таких проблем, пише SUV News.

1. Уникайте затоплених доріг. Вода може потрапити всередину трансмісії та спричинити серйозні пошкодження або навіть вивести деталь з ладу.

2. Не слід вмикати задню передачу при їзді. Особливо це стосується автомобілів, де важіль перемикання передач розташований між передніми сидіннями. Це може серйозно нашкодити та, як наслідок стати причиною дорогого ремонту.

3. Не дозволяйте двигуну продовж тривалого часу працювати в холосту. Це може призвести до перегріву внутрішніх компонентів трансмісії. Краще вимикати двигун.

4. Пробуксовка. Цей трюк шкідливий для будь-якого типу автоматичної трансмісії, але для коробки передач він може бути особливо шкідливим.

5. Регулярно змінюйте оливу у коробці передач. не забувайте регулярно міняти оливу в коробці передач. Якщо відкласти заміну, термін служби коробки передач може значно скоротитися. Рекомендується змінювати оливу кожні 100 000-130 000 км пробігу.