У мережі розмістили оголошення про продаж незвичайного автомобіля, якого називали «Жук». Ця машина є польською, але повністю перероблена своїм нинішнім власником, який хоче її продати.

Дане оголошення було виявлено на сайті AutoRIA, повідомляє Hyser.

«Універсал, 4 двері, 8 місць, пробіг 40 тис. км., двигун 2.5 л, газ пропан-бутан / бензин, ручна коробка передач, задній привід, колір сірий», — вказана інформація про автомобіль.

«Добрий день всім! Хочу уявити Вам свій автомобіль, зібраний своїми руками. Цей автомобіль був колись польським авто, яке називається ZUK (у народі — ЖУК, НЮСЯ)», — пише українець про своє унікальне авто.

Крім цього, чоловік уточнив, що за той час, який має цей автомобіль, було зроблено чимало роботи і внесено багато змін.

«Зокрема: Повна переробка на сучасний манер. Залишився з рідних деталей лише кузов та рама дороблені мною. Ходова частина (передня балка, задній міст) від Соболя, Мотор ЗМЗ 405 інжектор. Реальний пробіг близько 40 тис. км. разом із коробкою взяті з одного авто», — зазначено в оголошенні.

«Встановлено ГБО 4 покоління, балон 60 літрів. Задня вісь ресора плюс пневмопідвіска. Є фаркоп. Салон авто весь заклеєний вібро-шумо-теплоізоляцією. Зашитий фанерою і перетягнутий шкірозамінником двох кольорів», — додав автомобіліст.

Ще в оголошенні зазначено про те, що у даного «польського жука» повністю перероблений салон: «Весь салон – трансформер, сидіння складаються, можна розгорнути на 180 градусів, а також демонтувати всі сидіння за 10 хвилин. Зручно при прибиранні салону, а також у задній частині сидіння розкладаються у спальне місце».

«Вкладено дуже багато сил, часу, грошей. На жаль, обставини склалися не дуже добре. Ніколи б не продав», — підсумував водій.