У польському місті Лодзь у 2023 році було зроблено знахідку: на складі виявили колекцію автомобілів Lada кінця 90-х років, що виглядає майже недоторканою, незважаючи на час.

У колекції представлені хетчбеки ВАЗ-2112 та універсали ВАЗ-2111, всі вони переважно сріблястого кольору. Примітно, що на багатьох із цих автомобілів відсутні дзеркала заднього виду та двірники, що додає інтриги їхньому відкриттю, пише Hyser.

Хоча точне походження цих нових автомобілів Lada залишається оповитим таємницею, вважається, що до їх недавнього виявлення вони зберігалися на складі протягом багатьох років.

Моделі ВАЗ-2111 та ВАЗ-2112 випускалися з кінця 90-х років до 2008 року, коли на зміну їм прийшло сімейство автомобілів Пріора. Нове відкриття цих автомобілів Lada пропонує захоплюючий погляд у минуле та нагадування про історію автомобілебудування, яка стояла на місці протягом десятиліть.

Знахідка цих автомобілів Lada надають автолюбителям та колекціонерам унікальну можливість придбати класичні моделі у первозданному стані.

Можливо, цим автомобілям, незважаючи на те, що їм уже два десятиліття, властивий ностальгійний зв’язок з епохою автомобільного дизайну і технологій, що минула.

Однак, зважаючи на все, ці авто мало кому цікаві в нинішні часи.