У мережі розмістили дуже цікаву інформацію про незвичайний радянський автомобіль. Унікальний «Москвич-2901» став справжньою зіркою, який випадково опинився в центрі уваги.

Є інформація про те, що унікальний автомобіль «Москвич-2901» випускався лише у Києві ще у 90-х роках, інформує Znaj.ua. Але його збирали виключно з московських комплектуючих, щоб після остаточного збирання була можливість відправити автомодель на батьківщину до росії.

Пострадянська автомобільна промисловість намагалася всіма способами пристосуватись до нових економічних умов, оскільки на той час була справжня епоха змін. Відомо, що в далекі 90-ті завод у Москві перетворився з АЗЛК на ВАТ. Цей завод почав модифікувати кузови для своїх «Москвичів».

У цей час почали випускати седани, купе та мінівени на базі 5-тидверного хетчбека. Унікальність цих нових «Москвичів» полягала в тому, що вони мали високі дахи.

Ці варіанти машин були зроблені в обмеженій кількості. З 1994 до 2001 року було випущено всього 700 машин. Це свідчить, що такий екземпляр можна побачити дуже рідко.

Якщо звернути увагу на кузов цього унікального та лімітованого «Москвича», то можна подумати, що це невеликий фургон, тому що він реально дуже високий та широкий. Якщо звернути увагу на салон, то він не особливо великий, а такий, як у звичайного легкового автомобіля, але вантажний відсік по-справжньому вражає своїми розмірами.

Ці автомобілі подавали надію на те, що їх будуть використовувати як швидку допомогу, таксі або машину для технічних робіт.

Важливо підкреслити, що кілька екземплярів дуже добре себе показали та були застосовані як автомобілі для швидкої допомоги.