Вони рідко підводять і можуть пройти без поломок 650 тисяч кілометрів: топ-5 автомобілів ToyotaОдин із цих автомобілів зробить вас щасливим водієм. Моделі автомобілів компанії Toyota давно славляться своєю надійністю та безпекою. Є певні моделі, які навіть за стандартами цього японського автогіганта вирізняються своєю високою якістю.

Сьогодні ми представимо п’ять найнадійніших автомобілів Toyota, які без проблем долають понад 650 000 км. пробігу. Докладніше про це пише Hyser.

Для визначення надійності цих автомобілів було використано інформацію з рейтингів JD Power та від американської Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA).

Навіть найнадійніші автомобілі Toyota можуть стати об’єктом сервісної кампанії через можливі дефекти, проте це залежить від року випуску конкретної моделі.

На 5-му місці знаходиться Toyota Yaris 2012 випуску. Цей автомобіль надійний та економічний в експлуатації. Проїзд та технічне обслуговування Yaris 2012 у США мають середньорічну вартість лише 349 доларів.

За всю свою історію Toyota Yaris була відкликана лише п’ять разів. Він отримав оцінку надійності 87 зі 100 від JD Power, що робить його одним з найнадійніших автомобілів компанії Toyota.

На 4-му місці знаходиться Toyota Prius 2015 випуску. Гібридна модель Prius посіла друге місце у рейтингу надійності JD Power серед компактних автомобілів 2015 року. Її рейтинг надійності складає 88 балів зі 100.

У США Prius 2015 року була відкликана лише двічі. Однак слід уникати покупки Toyota Prius 2011 випуску через можливі проблеми з фарами, на які часто скаржаться власники.

На третьому місці знаходиться Toyota 4Runner 2017 року випуску, кросовер, який отримав рейтинг надійності 88 зі 100 від JD Power.

У США 4Runner 2017 року була відкликана 5 разів. Однак варто уникати придбання моделі 4Runner, випущеної в 2003 році через схильність до корозії.

На 2-му місці знаходиться Toyota Corolla 2013 випуску. Вона отримала високий рейтинг надійності – 89 балів зі 100 від JD Power. Це одна із найнадійніших моделей в історії Toyota. Corolla 2013 випуску є міцним седаном, зламати який складно, і надійним в експлуатації.

На 1-му місці знаходиться Toyota Camry 2015 року випуску. Цей автомобіль отримав високу оцінку надійності — 90 балів із 100 можливих від JD Power. Camry 2015 вважається одним з найкращих випусків моделі за всю її історію.

Однак, при придбанні автомобіля Toyota Camry 2008 варто бути уважним, так як у нього можливі проблеми з двигуном.

Загалом, ці 5 моделей Toyota є одними з найнадійніших у лінійці компанії. Вони відрізняються високою якістю, економічністю в експлуатації та міцністю.

Однак при виборі автомобіля завжди рекомендується враховувати відгуки та рейтинги, а також провести ретельний огляд та тест-драйв перед покупкою.