Toyota працює над найкомпактнішою і, відповідно, найдешевшою версією позашляховика Land Cruiser. Цю інформацію вже підтверджено представниками компанії і навіть позначено попередні терміни появи новинки в продажу – 2025 рік.

Який вигляд може мати такий автомобіль поміркували незалежні дизайнери з порталу “CarsCoops”, які опублікували свіжі рендери цієї перспективної японської новинки, пише Wheel News.

За неофіційною інформацією, машина отримає назву Land Hopper, але не виключено, що в підсумку для машини оберуть якесь з інших найменувань, зокрема FJ Cruiser, FC Cruiser або Compact Cruiser. Незалежно від того, як позашляховик називатиметься, автомобіль стане компактною версією Land Cruiser і, мабуть, головним конкурентом Ford Bronco Sport.

На комп’ютерній візуалізації, розкритій у Мережі, машина постала в брутальному образі з квадратним кузовом, міцними бамперами, захисним облицюванням у вигляді нефарбованого пластику, а також встановленим зовні запасним колесом, прикрученим до задніх дверей.

Продавати новинку збираються як із двигунами внутрішнього згоряння, так і з гібридними силовими агрегатами, а згодом позашляховик може отримати ще й повністю електричну версію.

Довжина нової позашляхової моделі Toyota має становити 4,5-метра, ширина – близько 1,8-метра, а висота – 1,9-метра, що близько до габаритів популярного кросовера Corolla Cross, але набагато менше, ніж у випадку навіть із Land Cruiser 250 (на фото вище).

Що стосується порядку цін, то експерти впевнені, що за машину проситимуть приблизно від 30 тисяч доларів.