Лінійку Mercedes GLE 2024 поповнила ще одна версія від AMG. Спортивний кросовер став гібридом, що заряджається. Його подробиці розкрили на офіційному сайті німецького виробника, інформує «Фокус».

Новий Mercedes-AMG GLE 53 Hybrid 4MATIC+ (саме так назвали модель) зберіг 3,0-літрову турбошістку, як і стандартний GLE 53, однак тепер її доповнили електромотором. Сумарна віддача становить 544 к. с. і 750 Н∙м.

З 9-ступінчастою автоматичною КПП розгін до 100 км/год займає 4,7 с, а максимальна швидкість обмежена на позначці в 250 км/год. Разом з тим, батарея на 31,2 кВт∙год дає змогу проїхати 80-87 км на електротязі зі швидкістю до 140 км/год. А витрата палива в комбінованому циклі становить лише 1,4 л на 100 км.

Кросовер Mercedes-AMG отримав переналаштовані пневмопідвіску та адаптивні амортизатори. Сповільнюють його збільшені гальма діаметром 400 мм спереду і 370 мм ззаду.

Новий Mercedes-AMG GLE 53 Hybrid доступний у стандартному виконанні та в купеподібній версії. Від стандартного кросовера він відрізняється фірмовою решіткою радіатора AMG, агресивним переднім бампером, спойлером і 21-дюймовими дисками.

У салоні встановлено спортивні кермо і сидіння, а в оздобленні з’явилися карбон і алькантара. Комплектація Mercedes-AMG GLE 53 розширена і включає панорамний дах, потужну акустику Burmester і паркувальний автопілот.