У світі автомобільної індустрії відбувається справжня революція, і нова Toyota Crown Sport 2024 — це яскравий свідок цього еволюційного стрибка, якого від Тойоти багато хто й не чекав (ми про сміливий дизайн). З новим Toyota Crown Sport нам відкривається новий розділ історії Toyota Crown. Це сімейство автомобілів втілює в собі поєднання елегантності та розкіші, займаючи нішу між лінійками Toyota і Lexus, пише «ТопЖир».

Такой собі кросовер-качок відрізняється високою віконною лінією і елегантно нахиленим дахом. Передню частину характеризує новий фірмовий стиль марки, з виразним «носом» і стрункими світлодіодними фарами. Машина побудована на платформі TNGA-K, яку спільно використовують крос-седан Toyota Crown і Camry. Хоча вона трохи більша за Toyota RAV4, вона все одно зберігає компактність, подібну до Highlander. Довжина Toyota Crown Sport — 4720 мм, кліренс – 160 мм.

Салон цього кросовера вражає не менше, ніж екстер’єр. Кермо, важіль КПП, передня панель та 12,3-дюймові дисплеї мультимедіа та щиток приладів запозичені у седана Crown, надаючи салону елегантність і функціональність. Об’єм багажника також радує, становлячи 397 літрів.

Toyota Crown Sport доступна в одній багатофункціональній комплектації, яка включає в себе шкіру, елегантні 21-дюймові диски, передовий клімат-контроль, електропакет і широкий спектр систем безпеки.

Початкова версія нового Toyota Crown Sport обладнана 234-сильною гібридною системою, яка поєднує в собі 2,5-літровий бензиновий двигун і електромотор. Ця система дозволяє автомобілю працювати в неймовірно ефективному режимі, з середньою витратою пального в розмірі 4,7 л на 100 кілометрів.

Ціна в Японії – майже від 40 000 доларів. Коли можна буде купити новий кросовер Краун? Допоки не відомо, та й не факт, что Toyota Crown Sport буде представлена в Україні, принаймні найближчим часом.