Автомобільна промисловість Південної Кореї досягла значних успіхів за останні роки, завоювавши репутацію виробника надійних та інноваційних транспортних засобів. Однак не кожна модель від корейських виробників є сяючою перлиною.

Avtosota розкрила підводні камені трьох корейських автомобілів, які не дотягують у різних аспектах, викликаючи невдоволення серед власників і знижуючи показники продажів.

Daewoo Matiz

Daewoo Matiz, відомий своїми компактними розмірами та бюджетною привабливістю, на жаль, не вражає, коли справа доходить до продуктивності та комфорту. Маючи розміри приблизно 350 см в довжину, 150 см в ширину і 150 см у висоту, Matiz пропонує обмежений внутрішній простір, що робить його затісним для пасажирів та їхнього вантажу.

Малопотужний двигун, потужність якого в середньому становить близько 65 кінських сил, сприяє його млявому прискоренню, розганяючись до 100 км/год за 16 секунд, як пішохід, що розчаровує. Відгуки власників на різних автомобільних форумах постійно підкреслюють проблеми Matiz з обгонами на шосе і його слабку поведінку на схилах.

Крім того, витрата палива не є сильною стороною Matiz, він споживає приблизно 6-7 літрів на 100 кілометрів. Така неефективна економія пального не компенсує його недостатню потужність, що розчаровує водіїв, які шукають як продуктивність, так і економічність.

Показники продажів Matiz за останні роки знизилися, а його популярність зменшилася, оскільки споживачі обирають більш просторі та динамічні варіанти, доступні на ринку.

Ssangyong Rodius

SsangYong Rodius, MPV, розроблений для розміщення великих сімей, на жаль, не відповідає цим вимогам через свій поляризаційний і незграбний дизайн. Його значні розміри, приблизно 515 см в довжину, 190 см в ширину і 185 см у висоту, пропонують достатньо місця для пасажирів і вантажу. Однак його дизайн часто критикували, вважаючи його своєрідним і непривабливим.

Хоча Rodius пропонує пристойну потужність з двигунами потужністю від 155 до 178 кінських сил, його прискорення залишається невиразним – від 0 до 100 км/год приблизно за 12 секунд. У відгуках власники часто скаржаться на керованість Rodius, оскільки його громіздка рама ускладнює маневрування в обмеженому просторі.

Витрата палива становить приблизно 9-10 літрів на 100 кілометрів, що для автомобіля цього сегмента не особливо вражає. Продажі SsangYong Rodius постраждали через дизайн, оскільки потенційні покупці віддають перевагу більш естетичним і маневреним альтернативам.

Hyundai Accent

Hyundai Accent, хоча і є популярним вибором у субкомпактному сегменті, не дотягує до рівня вишуканості та технологічності. Маючи довжину близько 430 см, ширину 170 см і висоту 145 см, Accent пропонує пристойний внутрішній простір, але йому бракує вишуканості та сучасних функцій, які є у його конкурентів.

З потужністю від 120 до 130 кінських сил, Accent забезпечує помірне прискорення, досягаючи 0-100 км/год приблизно за 10 секунд. Однак йому не вистачає інформаційно-розважальних технологій та систем допомоги водієві, що є суттєвою проблемою, на яку звертають увагу власники на різних форумах.

Паливна економічність Accent становить приблизно 6-7 літрів на 100 км, що є задовільним, але не видатним показником у своєму класі. Незважаючи на пристойні показники продажів завдяки надійності бренду Hyundai, його частка на ринку зменшилася, оскільки споживачі шукають більш технологічні варіанти.

Замість висновку

Отже, хоча корейські автовиробники зайняли гідну нішу на автомобільному ринку, ці конкретні моделі не відповідають вимогам у різних аспектах, що викликає незадоволення серед власників і впливає на їхні показники продажів.

Оскільки автомобільна промисловість розвивається, виробникам важливо усунути ці недоліки, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку, який постійно змінюється.