Автомобілі Volkswagen дуже популярні як на світовому ринку, так і в Україні. Високий попит існує, зокрема і на «вторинці». Але які моделі варті того, щоб їх придбати і не зіткнутися з серйозними несправностями? Відповідь на це запитання вирішили дати німецькі експерти з організації DEKRA, повідомляє AmperCar.

Аналітики з Німеччини зібрали статистику за всіма моделями VW, з’ясувавши, наскільки високою є ймовірність того, що вони зламаються в перші 100 тисяч км пробігу після покупки.

Volkswagen T-Roc

Відкрив топ-5 невеликий паркетник VW, який представили близько п’яти років тому. За цей період машина встигла одного разу пережити фейсліфтинг, але не втратила своїх початкових якостей з погляду безвідмовності. Шанси на те, що цей кросовер переживе серйозну поломку у перші сто тисяч кілометрів пробігу, дорівнюють лише 6,5%.

Volkswagen Golf

Один з найвідоміших автомобілів у світі та один із найнадійніших в лінійці VW. Імовірність поломок у випадку з ним у перші 100 тисяч км на одометрі становить лише 7,7%.

Volkswagen Passat

Бестселер VW, що ідеально підходить для сімей та комфортних подорожей. Як стверджують у Німеччині, шанси на те, що «Пасат» серйозно вийде з ладу в першу сотню кілометрів, дорівнюють лише 8,1%.

Volkswagen Polo

Один з найпопулярніших автомобілів для тих, хто хоче мати просту в управлінні, недорогу та функціональну машину для міста. За підрахунками німецьких аналітиків, такі «Фольксвагени» можуть пережити серйозну поломку за перші 100 тисяч км пробігу лише у 9,5% випадків.