Перша поява прототипів наступного покоління однієї з найочікуваніших новинок компанії Dacia/Renault датована зимою минулого року, коли на тести виїхали перші прототипи свіжої генерації Duster. З того часу минуло понад пів року, а також з’явилося набагато більше подробиць про цей проект, пише AmperCar.

По-перше, йдеться про дату прем’єри автомобіля. Спочатку в Dacia не планували запуск нового Duster у 2023 році, проте якщо вірити останнім інсайдерським даним, машину можуть показати вже наприкінці листопада. При цьому продаж кросовера розпочнеться не раніше початку 2024 року.

Передбачається, що автомобіль піде шляхом концепт-кара Bigster, успадкувавши в нього повністю новий дизайн з безліччю різких ліній кузова і брутальної передньої і задньої частинами.

Машину обіцяють створити сучаснішою не лише зовні, а й з погляду оснащення. Для нового Duster передбачать максимальні можливості в сегменті з погляду технологій зв’язку, цифровізації, комфорту та безпеки.

Автомобіль буде побудований на платформі CMF-B. Інформації про те, як разом з цим “візком” Duster зміниться технічно, поки немає, але ходять чутки, що машина третього покоління стане найпотужнішою за всю історію моделі, отримавши під капот 1,3-літровий мотор Turbo Flex потужністю 170 кінських сил. Цю інформацію мають намір розкрити 29 листопада в рамках дебюту машини, а перші екземпляри новинки відправити до дилерів приблизно до середини лютого 2024 року.