Автомобілі Honda вже давно мають бездоганну репутацію надійності серед японських автовиробників, і часто розглядаються як грізні конкуренти Toyota в цьому аспекті. Зокрема, седани та позашляховики Honda здобули легендарний статус завдяки своїй незмінній якості.

У нещодавньому звіті американської платформи MotorBiscuit, що спирається на дані авторитетного дослідницького агентства iSeeCars, три кросовери Honda були визнані такими, що здатні подолати 250 000 миль або приблизно 500 000 кілометрів пробігу без виникнення значних технічних проблем, пише Avtosota.

Honda CR-V

Очолює цей престижний список CR-V, широко відомий позашляховик Honda, який може похвалитися похвальними 27,5% ймовірністю подолання півмільйонного кілометрового рубежу на одометрі.

Honda Element

За ним слідує модель Element, яка, за оцінками експертів, має ще більшу ймовірність – 27,8% – витримати сувору подорож до 500 000 кілометрів пробігу.

Honda Pilot

Однак, беззаперечним лідером у цій елітній трійці є позашляховик Pilot, який випереджає своїх конкурентів зі значним відривом.

Відомий як найбільший кросовер у лінійці Honda, аналітики стверджують, що з ймовірністю 42,7% Pilot може подолати вражаючі 500 000 км пробігу без значних технічних перешкод, встановивши тим самим рекорд у своєму класі.