У США виявили рідкісний суперкар De Tomaso Pantera 1972 року. Вінтажне авто 46 років не виїжджало на дороги. Знахідці присвятили відео на Youtube-каналі Hagerty, повідомляє «Фокус».

Нинішній власник De Tomaso Pantera отримав суперкар у спадок від свого батька разом із британськими Lotus Elan і Sunbeam Tiger. Італійське авто не експлуатувалося з 1977 року і потребує обслуговування.

За майже півстоліття в гаражі суперкар De Tomaso Pantera покрився шаром бруду, але на його кузові дуже мало іржі, а салон добре зберігся. Заміни потребують шланги системи охолодження, гальмівні колодки та інші деталі з гуми. Автомобіль відмили і незабаром відправлять на реставрацію.

De Tomaso Pantera випускали з 1971 по 1993 роки і всього зібрали 7260 купе. Автомобіль був створений у співпраці із Ford і в США навіть продавався в дилерській мережі концерну. Клиноподібний дизайн купе розробив відомий стиліст Том Тьярда.

Суперкар De Tomaso Pantera 1972 року оснащений 5,8-літровим двигуном Ford V8 потужністю 296 к. с. Він здатний розігнатися до 100 км/год за 6 с і розвинути 260 км/год. Зараз такі авто коштують понад 100 000 доларів.