Аналітики відомого британського журналу «What Car» та страхової компанії «MotorEasy» провели дослідження, щоб визначити, які кросовери найчастіше виходять з ладу та вимагають тривалих ремонтів. Вони опитали власників цих автомобілів, щоб дізнатися про проблеми, з якими зіткнулися протягом двох років експлуатації, пише Hyser.

В результаті дослідження було складено п’ятірку найменш надійних кросоверів, які краще уникати, якщо ви цінуєте безперебійну роботу вашого автомобіля.

Range Rover Evoque (2011-2019)

Цей кросовер виявився ненадійним. Близько 35% автомобілів цієї моделі виходили з ладу через проблеми з електрикою та акумулятором. Більше половини з них перебували на ремонті більше тижня, і загальна оцінка надійності становила лише 78,8%.

Nissan X-Trail (2014-2022)

Цей кросовер мав 32% випадків поломок, які зустрічалися майже всюди. Однак ремонт у нього займав менше часу, ніж у Evoque (менше тижня). Рейтинг надійності цієї моделі становив 75,8%.

Peugeot 3008 дизель (2017 — теперішній час)

Дизельні версії Peugeot 3008 мали вищу частоту поломок (40%) порівняно з бензиновими та гібридними варіантами (27%). 18% власників скаржилися на поломку підвіски. Найбільш проблемні компоненти включали гальма, вихлопну систему і електроніку, і ремонт таких машин зазвичай займав більше тижня. Рейтинг надійності цієї моделі становив 74,4%.

Audi Q5 дизель (2008-2017)

Власники дизельних Audi Q5 стикалися з проблемами у підвісці, які становили 38% усіх виявлених поломок. Також були скарги на двигун, неелектричні системи, кузов та гальма. Ремонт зазвичай займав понад тиждень.

Land Rover Discovery (2017-тепер)

Цей позашляховик виявився ненадійним із загальною оцінкою надійності всього 70,7%. Власники скаржилися на численні проблеми, включаючи кузов, електричну систему, кондиціонер, гальма, паливну систему, інформаційно-розважальну систему та підвіску. Ремонт таких автомобілів був дорогим і займав понад тиждень.