Автівка виявилася напрочуд витривалою моделлю порівняно з іншими.

Незважаючи на короткий термін перебування на конвеєрі – менше десяти років – Honda Element завоював популярність як інтригуючий кросовер, що славиться своїм комфортним і практичним салоном. Хоча офіційно він не продається в Україні, “сірі” дилери примудрялися завозити ці автомобілі в країну, пише Avtosota.

Honda Element – унікальний позашляховик від японського автовиробника, побудований на тій самій платформі, що й популярні CR-V та Civic, – дебютував на північноамериканському ринку у 2003 році.

Він мав відмінні переваги, серед яких зручні двері, просторий салон і водонепроникні матеріали, а також салон, який легко чистити, що особливо сподобалося власникам собак.

Незважаючи на ці помітні особливості, автомобіль не зміг досягти широкої популярності. Загальний обсяг продажів ледь перевищив 325 000 одиниць, причому в останні роки виробництва (2009-2010) він постійно знижувався.

Технічка

Протягом усього 8-річного життя автомобіль оснащувався єдиним 2,4-літровим двигуном потужністю 166 кінських сил. Спочатку на вибір пропонувалися 5-ступінчаста механічна і 4-ступінчаста автоматична коробки передач, а в оновленій версії залишилася тільки автоматична трансмісія.

На диво, Honda Element виявився однією з найнадійніших моделей у лінійці компанії. Згідно з останніми дослідженнями, проведеними аналітиками iSeeCars, кросовер Element з ймовірністю 27,8% проїде більше 400 000 кілометрів.

Ця надійність перевершує навіть такі бестселери, як CR-V (27,5%) та Accord (27,1%) – автомобілі, відомі своєю незмінною надійністю протягом багатьох років.