У залізничному музеї німецького міста Бад-Наугайм зберігається незвичайна «Волга» ГАЗ-21. Радянський автомобіль перероблено на дрезину. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на сайт Carakoom.

Оригінальний тюнінг «Волги» виконали в Югославії. Місцева залізнична компанія Jugoslovenske Železnice використовувала дрезину для інспекції об’єктів транспортної інфраструктури.

ГАЗ-21 «Волга» третьої серії (1962-1973 років) отримав величезні залізничні колеса, для чого довелося встановити ресорну передню підвіску. Крім того, спереду з’явився зчіпний пристрій (він дає можливість «Волзі» стати вагоном у поїзді) і додано спеціальні домкрати, які дають змогу підняти автомобіль і з’їхати з рейок.

Після розпаду Югославії дрезина «Волга» працювала в Македонії — значилася в компанії Makedonski Železnici в Скоп’є. Поступово авто прийшло в повну непридатність і його залишили іржавіти просто неба.

У 2005 році ГАЗ-21 викупив німецький музей і в 2008-2009 роках вона пройшла повну реставрацію, після чого була протестована в Німеччині. З 2010 року авто експонується в музеї.