Як розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, для складання теоретичного іспиту на отримання водійського посвідчення в Україні з’явився альтернативний маршрут, затверджений Кабінетом міністрів.

Цей спосіб дозволяє водіям-початківцям обирати між навчанням в автошколі та самостійним опануванням необхідних правил дорожнього руху.

Процес складання теоретичного іспиту передбачає звернення до будь-якого доступного сервісного центру МВС. Клименко також підкреслив, що з часом ця послуга стане доступною через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Окремої уваги заслуговує застосування цих нововведень до ініціативи “Автошколи для людей з інвалідністю” – програми, покликаної, серед іншого, допомогти пораненим бійцям. Надання можливості особам самостійно вивчати теоретичні аспекти значно підвищить зручність процесу їхнього навчання, зауважив Клименко.

Затверджені зміни набудуть чинності після офіційного опублікування та ознаменують зміну підходу до отримання водійського посвідчення, пропонуючи гнучкість та автономію у навчальному процесі для майбутніх водіїв в Україні.