Водіям нагадали про правила безпечного водіння, які, зокрема, передбачають наявність в автомобілі аптечки. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційній Facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС, пише Znaj.ua.

Українським водіям нагадали про необхідність мати в автомобілі аптечку. Це насамперед може врятувати життя, а в другу – від штрафу.

«Ви давно перевіряли комплектацію своєї автомобільної аптечки? У Тиждень Безпеки Дорожнього Руху нагадуємо про це. Від нашого ставлення до безпеки, знання основ домедичної допомоги та культури донорства крові може залежати чиєсь життя», — йдеться у повідомленні.

Варто скасувати, що через відсутність аптечки водія можуть оштрафувати на 340 гривень. Зазвичай поліцейські кваліфікують це як порушення 1 ст. 121 КУпАП. Втім, є виняток. Наприклад, у приватному авто, яке не використовується для пасажирських перевезень, наявність аптечки має запобіжний характер.

Щодо транспорту, який використовується для перевезення людей, то відсутність аптечки може обернутися штрафом у розмірі 680 гривень. При повторному порушенні можливе позбавлення прав на 3-6 місяців.