Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив і передав замовнику сміттєвоз із боковим завантаженням АТ-4042. Надбудова вперше була встановлена на шасі DAYUN CGC1210, передає MMR із посиланням на пресслужбу підприємства.

«Сучасна техніка, яка об’єднала в собі надзвичайну маневреність, велику місткість та ущільнення сміття, обіцяє стати вірним помічником комунального підприємства та дарувати чудову можливість краще організувати подворовий збір твердих побутових відходів», – йдеться у повідомленні.

Об’єм кузова сміттєвоза становить 18 куб.м, а вантажопідйомність бокового маніпулятора сягає 700 кг. Сміття легко завантажується зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 куб.м. або євроконтейнерів об’ємом 1,1 куб.м. за допомогою бічного маніпулятора, що знаходиться з правого боку сміттєвоза. Вивантаження сміття здійснюється швидко та легко самоскидним способом.

Зручність та ефективність — ось ключові принципи, на яких заснована робота сміттєвоза АТ-4042 на шасі DAYUN CGC1210.

Механізм пресування дозволяє досягти оптимального ступеня ущільнення 4:1 в залежності від щільності ТПВ. Така ефективність забезпечить значну економію пального та зниження кількості ходок до сміттєзвалища. Тепер працівники комунального підприємства зможуть більше зосередитися на інших важливих справах та працювати ще ефективніше. Робота пресуючого механізму доступна в ручному режимі.

Машина комплектується дизельним двигуном потужністю 300 к.с. та коробкою передач FAST 9+1. У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF.

У списку оснащення значаться кондиціонер, подушка безпеки водія, пневмосидіння водія, електросклопідіймальники, протитуманні фари, дзеркала заднього виду з підігрівом, круїз-контроль та навіть магнітола з підтримкою Bluetooth.