Купуючи автомобіль кожен власник хоче, аби він служив досить довго. Однак банальні «хвороби» машини все одно можуть її «зʼїдати» з роками. Наприклад, однією з проблем може стати поява іржі на кузові. Розвʼязувати це питання необхідно на початковому етапі. Ще кращим варіантом буде попередити процес корозії завчасно. Ба більше, іноді навіть самі водії можуть своїми діями призвести до появи іржі на кузові.

Про це пише видання «Pro Гроші»

Неправильне нанесення антикорозійного покриття

Після того, як українці купують автомобіль, то більшість намагається провести антикорозійну обробку самостійно. Але дехто може робити дану процедуру неправильно, адже необхідно підготувати поверхню перед нанесенням покриття. Тобто, очищення від забруднень та іржі має бути здійснене ретельно, щоб антикорозійний засіб мав надійну основу для зчеплення.

Саме тому перед використанням антикора треба ретельно промити та просушити кузов авто. Однак не всі водії про це знають, а в результаті наявність бруду у поєднанні з антикором може спровокувати розвиток іржі.

Обробка старих автомобілів з корозією

Якщо автомобіль вже має вогнища корозії, то треба пам’ятати, що вони потребують особливої уваги. Варто ретельно знежирити поверхню, якщо ви цього не зробите, то проблема буде розʼїдати автомобіль і далі.

Правильний вибір антикорозійних засобів

Іноді водії обирають для даного процесу мастило і бітум. Однак це не відповідні антикорозійні засоби. Важливо вибрати спеціалізований антикор, який то захистить ваш транспорт від проблеми. Також не варто розбавляти засіб розчинниками, адже так ви лише знизите його ефективність.

Обережність із захисними пластиковими деталями

Якщо ви хочете встановити захисні пластикові деталі на кузові автомобіля, то памʼятайте, що це може призвести до скупчення вологи та бруду під ними, а отже процес корозії буде лише швидшим. Тому перед встановленням таких елементів переконайтеся, що ви ретельно підготували поверхню.

Застосування воску для авто

Це чудовий спосіб додаткового захисту кузова, однак на ньому не повинно бути пилу, бруду і слідів іржі. Краще їх взагалі видаліть, адже інакше віск може закрити небажані елементи на поверхні.

Нанесення плівки

Можна наклеїти вінілову плівку на кузов і самостійно, але для цього треба дотримуватися певних правил. У випадку, якщо під плівку в процесі потрапить бруд, вода чи пил, то це лише спричинить розвиток корозії.

Ігнорування проблем

Іноді навіть банальна неуважність до автомобіля може стати фатальною. Якщо ви помітили іржу на кузові, то варто негайно діяти. Саме тому якомога частіше проводьте огляд автомобіля, аби зберегти його стан якнайдовше.