Хоча багато автомобілів з пробігом пропонують хороше співвідношення ціни та надійності, є деякі моделі, які здобули погану репутацію через свої постійні проблеми та недоліки.

Avtosota розповіла про три таких автомобілі, яких варто уникати при пошуку автомобіля з пробігом.

1. Ford Fiesta (моделі 2011-2016 років)

Ford Fiesta

Ford Fiesta, особливо моделі 2011-2016 років, мають репутацію автомобілів з проблемами трансмісії. Ці моделі були оснащені трансмісією DPS6 Powershift від Ford, яка мала забезпечувати ефективність механічної коробки передач з комфортом автоматичної. Однак ця трансмісія стала джерелом проблем для багатьох власників.

Серед найпоширеніших скарг – тремтіння, ковзання і ривки, а деякі водії стикалися з повною відмовою трансмісії. Незважаючи на численні судові позови та розширені гарантії, ці проблеми залишалися, роблячи ці роки випуску Fiesta ризикованим вибором на ринку б/у автомобілів.

2. Chevrolet Cruze (моделі 2011-2015 років)

Chevrolet Cruze Station Wagon

Chevrolet Cruze, зокрема моделі 2011-2015 років, страждали від проблем з двигуном та системою охолодження. Ці моделі відомі своїми несправними водяними насосами та витоками охолоджуючої рідини, що може призвести до перегріву двигуна та його пошкодження, якщо не вжити заходів своєчасно.

Крім того, деякі власники повідомляли про проблеми з турбонаддувом, що може призвести до втрати потужності та зниження паливної ефективності. Витрати на ремонт цих проблем, а також потенційна загроза відмови двигуна, роблять ці роки випуску Cruze менш привабливим варіантом для покупців б/у автомобілів.

3. Jeep Cherokee (моделі 2014-2015 років)

Jeep Cherokee

Моделі Jeep Cherokee 2014 та 2015 років зіткнулися зі значною критикою через проблеми з трансмісією та електрикою. Ці моделі були оснащені 9-ступінчастою автоматичною трансмісією, яка стала відомою своєю ненадійністю. Водії повідомляли про грубі переключення, раптову втрату потужності і, у деяких випадках, повну відмову трансмісії.

Крім того, електрична система Cherokee була джерелом проблем, починаючи від несправностей інформаційно-розважальної системи та закінчуючи більш серйозними проблемами, такими як заглохання двигуна та відмова силового агрегату. Ці постійні проблеми, а також висока вартість ремонту, роблять ці конкретні моделі Cherokee ризикованим вкладенням.

Чому варто уникати цих моделей?

При купівлі автомобіля з пробігом важливо зважити витрати і вигоди, але з цими моделями ризики часто перевищують потенційну економію. Повторюваність їхніх проблем означає, що навіть добре обслуговувані автомобілі можуть все ще зіткнутися з цими питаннями, що призведе до неочікуваних і дорогих ремонтів. Крім того, фрустрація та незручності, пов’язані з цими хронічними проблемами, можуть значно зменшити задоволення від водіння.

Альтернативні варіанти

Для тих, хто шукає надійні автомобілі з пробігом, є багато інших варіантів. Замість Ford Fiesta розгляньте Honda Fit або Toyota Yaris, які відомі своєю надійністю та ефективною продуктивністю. Якщо вас приваблює Chevrolet Cruze, Toyota Corolla або Honda Civic є чудовими альтернативами, що пропонують міцну продуктивність з міцним послужним списком надійності. І для тих, хто цікавиться автомобілем, подібним до Jeep Cherokee, Subaru Forester або Mazda CX-5 є гідними конкурентами, відомими своєю міцною продуктивністю та меншою кількістю механічних проблем.

Замість висновку

При пошуку автомобіля з пробігом важливо ретельно досліджувати та враховувати довгострокову надійність моделі. Хоча кожен автомобіль з пробігом має свою історію та специфічні особливості, уникнення моделей, відомих своїми постійними та дорогими проблемами, може заощадити вам час, гроші та клопоти у майбутньому.

Пам’ятайте, хороша угода сьогодні може не виявитися такою вже чудовою, якщо вона призведе до постійних поїздок до механіка завтра. Тому робіть вибір мудро та розглядайте моделі з більш надійним послужним списком.