З понеділка, 12 лютого, в Україні змінилися правила виїзду за кордон рейсових автобусів. Завдяки цьому українці зможуть швидше діставатися інших країн Європи.

Про це заявив Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков у Facebook, повідомляє RN.ua.

«Починаючи понеділка масштабуємо єЧергу для автобусів на всі пункти пропуску, загалом послуга діятиме на 29 пунктах перетину кордону», — написав він.

Мається на увазі виключно реєстрація в системі для перетину кордону за принципом «реєструйся та їдь».

За словами Кубракова, масштабування єЧерги — це частина послідовної роботи з реформування сфери міжнародних пасажирських перевезень, де ключовим лишається комфорт пасажира.

«Впорядкувати міжнародні пасажирські перевезення та прибрати черги перед пунктами пропуску — ключова мета цих змін. Наразі ми масштабуємо єЧергу на всі пункти пропуску, щоб верифікувати виконання автобусних маршрутів та проаналізувати навантаження на кордон», — зауважив він.

За його словами, потім на основі актуальної мережі маршрутів кожному автобусу буде запропоновано часовий проміжок для перетину кордону.