Кросовер Volkswagen ID.4 є улюбленим електрокаром українців та постійно очолює рейтинг продажів. Цікаво, що VW відправив на ринок оновлену і потужнішу модель, яка також подешевшала.

Електричний Volkswagen ID.4 став дешевшим у 2024 році на 7500 доларів. Це є значною знижкою. особливо з огляду на те, що базовий варіант кросовера став потужнішим, повідомляє OBOZ.ua із посиланням на Carscoops.

Компанія зуміла оптимізувати виробництво моделі та обрала правильних постачальників. Автомобіль став привабливішим для покупців відразу на 7500 доларів. Саме на таку суму в США пропонують знижку на покупку електромобіля.

Це максимальна сума, на яку можуть розраховувати покупці. Вона поширюється на електричні моделі, компоненти яких виготовлені у конкретних країнах. Китай – у «чорному списку». Тому в VW ID.4 встановлюють корейські батареї, а складання кросовера локалізовано у США.

Потужність силової установки для базового варіанта збільшили з 204 до 286 к.с. Батарейний блок ємністю 82 кВтг запропонує розширений запас ходу до 468 км. Базова модель із блоком на 62 кВтг пропонує 332 км.

При цьому модернізація також торкнулася топових виконань. Найдорожчі електрокросовери Volkswagen ID.4 отримають мотори зі збільшеною потужністю до 340 сил.