Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив сучасний ефективний самоскид АТВ-20/2 з крано-маніпуляторною установкою на базі IVECO Eurocargo ML180E25-E5, інформує видання Експерт.

Самоскидна платформа з розвантаженням на три сторони (право/ліво та назад) виготовлена та встановлена на власних виробничих площах Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

Автомобіль комплектований дизельним двигуном з турбонаддувом потужністю 185 кВт. Робочий об’єм двигуна 5 880 куб. см. Зручна 6-ступінчаста механічна коробка передач забезпечує плавний та ефективний рух. Кількість місць в кабіні 3 (водій + 2 пасажири).

Розташування КМУ — за кабіною автомобіля. Виліт стріли гідравлічний на 7,6 метра. Максимальна вантажопідйомність — 3 200 кг. Вантажопідйомність на кінці стріли при її горизонтальному положенні становить 1 000 кг.

Телескопічна стріла з шестикутним профілем та двома гідравлічними секціями. Гідравлічні замки встановлені на основному циліндрі, допоміжному циліндрі та на циліндрі телескопа, що забезпечує утримання вантажу у випадках пошкодження гідравлічних ліній.

Аутригери з ручним висуванням 4870 мм, з механізмом подвійного блокування в транспортному та робочому положенні. Система управління за допомогою важелів, з обох сторін, розміщена на спеціальній консолі зі зручним доступом.Вантажний гак має вантажопідйомність 5,4 тонни.