Покоління, яке можна назвати старшим, пам’ятає ті рідкісні знімки, коли в 90-х у столиці моно було зустріти стильні американські автомобілі Buick Riviera. Ще б пак, виглядали вони на тлі різних «тазиків» дуже круто, проте дозволити собі їх могли одиниці. Виявляється, що у Києві досі можна відшукати шанувальників цієї моделі.

Так, нещодавно на одній із вулиць Києва автолюбителі побачили припаркований Buick Riviera восьмого покоління, передає Znaj.ua.

До речі, зараз на автосайтах можна зрідка знайти лише пару оголошень про продаж Buick Riviera восьмого покоління.

Щоправда, судячи з стану машини, здутих коліс та відсутності номерних знаків, вона стоїть біля тротуару досить давно. Також сильно пошкоджено кузов американського преміального купе та крім сколів фарби та плям іржі на ньому видно сліди ДТП.

Слід зазначити, що виявлений автомобіль Buick Riviera випускався в період із 1994 по 1998 рік. Усього було зібрано трохи більше 90 тисяч одиниць моделі.

Преміальне купе комплектувалося 3,8-літровим двигуном V6, який в атмосферній версії видавав 205 л. потужності, і з компресором – 240 к.с. Останній розганявся до сотні за 7,2 секунд. В обробці салону використовувалася висококласна шкіра, а в оснащення входила система клімат-контролю та сидіння з електроприводом.