Патрульній поліції Києва передали 11 мотоциклів BMW — їх столиця отримала як допомогу від німецької землі Баварія. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає видання «ТиКиїв».

Він розповів, що мотоцикли обладнані всім необхідним для патрулювання вулиць. За словами мера, отримана техніка допоможе київським патрульним оперативно реагувати на виклики та бути більш маневровими й мобільними.

Кличко подякував міжнародним партнерам, які продовжують підтримувати Україну та Київ. Він зазначив, що завдяки їхній допомозі столиця передає на фронт необхідну техніку та обладнання.

«Оснащуємо сучасною технікою екстрені служби столиці, від оперативної роботи яких залежить спокій в місті та людські життя», — додав мер.

Він нагадав, що наприкінці минулого року Баварія передала Києву 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та шість спецавтомобілів, серед яких були три нових сучасних машини швидкої допомоги та пожежне авто. Ці авто вже працюють у столичних службах.