Багато автомобілістів в Україні вважають, що вони їздять автомобілем усвідомлено, дотримуючись правил дорожнього руху, і, не мають підстав для штрафів. Проте вони навіть не підозрюють, що можуть бути покарані за те, що не вчасно виконали дрібну процедуру – переоформлення документів.

У Головному сервісному центрі МВС України звернули увагу водіїв на необхідність зміни водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію автомобіля у зв’язку зі зміною анкетних даних, зокрема після заміжжя або зміни прізвища. Часто жінки, що змінили прізвище після шлюбу, забувають або не вважають за важливе змінити свої документи. Така недбалість може стати причиною проблем з законом, оскільки поліцейські можуть зупинити вас за використання недійсного документа і накласти штраф у розмірі 425 гривень, інформує SUV News.

Щоб уникнути подібних проблем, українцям рекомендується якнайшвидше відвідати сервісний центр МВС для оформлення нових документів. Ця процедура обійдеться близько 270 гривень і може бути здійснена онлайн через додаток “Дія”.