Компанія Subaru відкликає майже 120 тисяч універсалів та седанів у США через виявлену серйозну проблему з подушками безпеки. Відкликання пошириться на певні моделі Outback та Legacy, вироблені у період з 2020 по 2022 роки. Проблема в тому, що у них може не спрацювати подушка безпеки під час аварії.

Про це повідомило Національне управління безпеки руху на дорогах (NHTSA), передає «Інформатор». Там уточнили, що конденсатор у датчиках системи визначення наявності пасажирів (ODS) може тріснути, внаслідок цього відбудеться коротке замикання. У результаті механізм розгортання передньої пасажирської подушки безпеки може не спрацювати у разі аварії.

У Subaru підтвердили інформацію про 253 заявки на гарантійні претензії, пов’язані з цією проблемою. При цьому в компанії нічого не розповіли про травми людей у ​​цих випадках. Зазначається, що всі роботи із заміни датчиків ODS на передньому пасажирському сидінні усунуть дилери, причому проблему вирішать за рахунок компанії.

Власникам транспортних засобів протягом 60 днів надішлють відповідні повідомлення. Також в компанії порадили автовласникам зазначених моделей самостійно перевірити свій автомобіль за VIN-кодом на веб-сайті NHTSA. В Україні седанів та універсалів з відповідною проблемою не має бути — хіба що вони потрапили до країни «сірим» шляхом, і були доставлені автодилерами. В будь-якому разі, перевірити автівки можна за цим посиланням.