Колеса відіграють важливу роль у візуальній красі автомобіля. І не лише диски, а й шини, які часто пропонують «почорнити» на автомийках.

«Апостроф» розповідає, як це можна зробити самостійно та без застосування автохімії.

Необхідно придбати лимонну кислоту, яка продається практично у всіх продуктових магазинах та не відрізняється високою вартістю.

На першому етапі потрібно промити колеса. Лимонну кислоту слід розчинити у воді. Намочити ганчірку в приготованому розчині і натерти шину до почорніння. Якщо розчин закінчився, потрібно підготувати його нову партію. Кількість лимонної кислоти, яка потрібна для почорніння, залежить насамперед від розміру коліс. Також важливе значення має стан покришок.

Принцип роботи розчину у тому, що лимонна кислота роз’їдає шар бруду, у результаті шина стає чорнішою. Однак для досягнення максимального ефекту потрібна велика кількість лимонної кислоти.

Що більше, то краще і швидше вдасться видалити шар бруду з шини. Після обробки покришки необхідно дочекатися, доки вона не висохне. Гума залишиться яскраво чорною навіть після повного висихання. За бажання цю процедуру можна повторити через деякий час. Самі шини не постраждають від регулярного використання цього методу.