Фотосесія з раритетним купе Packard 1939 року в США закінчилася аварією. Вінтажне авто опинилося в озері. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на видання Mercury News.

Інцидент мав місце в озері Каньйон у Каліфорнії. Власник Packard влаштував фотосесію авто на похилому пірсі. Несподівано машина скотилася у воду.

Викликані на місце події рятівники побачили дах авто, який виглядав з води. На щастя в салоні машини нікого не було. Через кілька годин Packard дістали з води.

Скоріше за все, власник просто забув поставити авто на стоянкове гальмо або воно не працювало. Для американця інцидент став справжнім шоком, адже він лише недавно завершив реставрацію Packard, у яку вклав чимало часу, зусиль та коштів. Його друг зазначив, що машина для нього була як дитина.

Стан авто-потопельника залишає бажати кращого, адже воно майже повністю занурилося у воду. Очевидно постраждали електрообладнання, двигун та внутрішнє оздоблення. Орієнтовна вартість такого купе Packard 1939 року складає від 25 000 до 40 000 доларів.