Toyota готує компактний купе-кросовер Urban Cruiser Taisor. Презентація моделі відбудеться у квітні. Наразі ж на Youtube-каналі японського виробника опублікували відео з новою моделлю.

Виробництво моделі налагодять у Індії. Стартова ціна Toyota Urban Cruiser Taisor складе близько 10 000 доларів (близько 400 000 гривень за актуальним курсом), тобто це буде один із найдешевших кросоверів марки.

Toyota Urban Cruiser Taisor буде створений на базі Suzuki Fronx. Купе-кросовери дуже схожі зовні – у них похила лінія даху, високий капот та випуклі розширені крила. Модель від Toyota відрізняється дизайном передньої частини з оптикою в дусі Toyota Land Cruiser 300, а також іншими 17-дюймовими дисками.

Салон авто не показали, проте відомо, що він не надто відрізнятиметься від інтер’єру Suzuki Fronx. Це значить, що кросовер отримає 9-дюймовий тачскрін і проєкцію на лобове скло. Серед опцій будуть камери кругового огляду та бездротова зарядка для смартфонів.

Чотириметровий кросовер Toyota Urban Cruiser Taisor запропонують із бензиновими двигунами об’ємом 1,2 л (90 к. с.) та 1,0 л турбо (100 к. с.).