Для багатьох водіїв-початківців придбання першого автомобіля є важливим кроком у самостійному житті. Однак вибір вживаного автомобіля може бути складним через безліч факторів, таких як надійність, доступність запчастин та експлуатаційні витрати.

Експерти Hotline.Finance вирішили вивчити вторинний автомобільний ринок України та виокремили ТОП-7 уживаних автомобілів, які підходять для водіїв-початківців і доступні за $7 тисяч або менше, інформує «Твоя машина».

RAVON R2

RAVON R2 пропонує простоту і надійність. З простим бензиновим двигуном і класичним “автоматом” він ідеально підходить для новачків. Хоча його компактний розмір може обмежити простір у салоні та багажнику, його доступність і низькі експлуатаційні витрати роблять його привабливим варіантом.

RAVON R4

RAVON R4 пропонує просторий салон і великий багажник, що робить його чудовим вибором для подорожей і повсякденного використання. Незважаючи на можливі проблеми з реальним пробігом, його сучасний 6-ступінчастий “автомат” і недорогі запчастини роблять його привабливим варіантом для водіїв-початківців.

FIAT 500

FIAT 500 приваблює стильним дизайном і доступною ціною. Його економічний двигун робить його економічно вигідним варіантом, хоча його обмежений простір у салоні та багажнику може бути недоліком для деяких водіїв.

FIAT Grande Punto

FIAT Grande Punto пропонує компактний і просторий хетчбек, ідеальний для міської їзди. Його доступність і зручність роблять його хорошим вибором для водіїв-початківців, хоча його обмежена пропозиція на ринку старих автомобілів може створити труднощі під час пошуку.

Ford Fiesta

Ford Fiesta приваблює своїм красивим дизайном і приємним салоном. Його легка керованість і різноманітність версій роблять його привабливим вибором як для новачків, так і для досвідчених водіїв. Однак варто звернути увагу на доступність різних версій, щоб уникнути можливих проблем з американською версією після ДТП.

Nissan Leaf

Nissan Leaf являє собою просторий і надійний хетчбек, оснащений переднім приводом. Його достатня потужність двигуна і хороше оснащення роблять його привабливим вибором для водіїв-початківців, хоча слід бути обережним при виборі через можливі проблеми з ринку США після аварій або затоплення.

Mitsubishi i-MIEV

Mitsubishi i-MIEV являє собою компактний і економічний електромобіль. Його невеликі розміри і легкість управління роблять його відмінним варіантом для міської їзди. Однак його обмежений запас ходу може бути недоліком для деяких водіїв.