Компанія Volkswagen планує найближчим часом на автосалоні у Пекіні показати концепт нового електричного кросовера. Зовні він відрізнятиметься від усіх електромобілів цього німецького автовиробника, інформує today.ua.

Volkswagen в одній із соціальних мереж показав зображення-тизер свого нового концепту. Яку назву він отримає – ще не відомо. На даний момент ми знаємо, що він буде відноситися до сімейства ID.

До технічних характеристик електромобілів сімейства Volkswagen ID немає претензій. З технічного погляду це чудові електрокари. Ось тільки їхній дизайн деякі автолюбителі критикують. При цьому у електромобілів компаній Audi, Cupra та Skoda (вони всі входять до концерну Volkswagen) більш красивий та сучасний дизайн.

Можливо, саме тому Volkswagen розробляє новий електричний кросовер із абсолютно новим дизайном. Судячи з тизера, цей кросовер матиме елементи купе.

Новий стиль дизайну електромобілів пов’язаний з тим, що у Volkswagen тепер новий генеральний директор. Цей пост після Герберта Дісса зайняв Томас Шефер. Раніше Шефер очолював компанію Skoda. Він став ініціатором великих змін у концерні Volkswagen. Так, крім змін у дизайні, нові автомобілі Volkswagen тепер перед тим, як їх поставити на конвеєр, тестують менше, ніж раніше. Це один із заходів щодо зниження витрат. Але Volkswagen стверджує, що зменшення часу на тестування автомобілів не призведе до погіршення їхньої якості.

Яка у цього кросовера буде електрична силова установка — ще не відомо. Можливо, інформація про це з’явиться під час презентації концепту на автосалоні у Пекіні, який, до речі, у 2024 році пройде з 25 квітня до 4 травня. На автосалоні в Пекіні цього року компанія Volkswagen планує показати ще один новий кросовер, який вона розробляє разом з китайською компанією Xpeng Motors. У нього також буде електрична силова установка.

В Україні зараз найдоступніша модель Volkswagen – це компактний кросовер T-Roc. У базовій комплектації він коштує від 1 262 138 грн. Це комплектація Style з 1,4-літровим бензиновим двигуном TSI потужністю 150 к.с., який працює разом із 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.