Майже щодня Харків зазнає обстрілів з боку росії, що спричиняють хаос і руйнування цивільних об’єктів та інфраструктури. Ці безперервні обстріли порушують життя мешканців міста, вселяючи страх і невпевненість у їхні повсякденні справи.

У відповідь на постійні загрози та з метою забезпечення безпеки громадян сервісний центр МВС №6341 переїхав до укриття, інформує Avtosota. Незважаючи на переїзд, адреса центру залишається незмінною – по вулиці Шевченка в Харкові. Це стратегічне рішення було необхідним для того, щоб захистити співробітників і відвідувачів від потенційної шкоди в умовах конфлікту, що триває.

Цей переїзд знаменує собою історичний момент, адже це перший сервісний центр МВС в Україні, який працюватиме в укритті. Обладнаний зоною очікування та робочими місцями для персоналу, центр продовжує надавати основні послуги громадянам. Все необхідне обладнання та оргтехніка були безперешкодно перенесені на нове місце, що забезпечило безперебійну роботу.

Наразі в сервісному центрі МВС працюють вісім адміністраторів, які надають такі послуги, як видача водійських посвідчень, реєстрація транспортних засобів та інші адміністративні завдання.

Для оптимізації надання послуг у сервісних центрах МВС передбачено попередній запис на всі послуги, що пропонуються в укритті. Громадяни можуть зручно записатися на прийом через функцію електронного запису або за допомогою терміналу, розташованого в приміщенні сервісного центру.

Для отримання довідок або допомоги щодо послуг, які надаються сервісними центрами МВС, громадяни можуть звернутися за телефоном (044) 290-19-88 або відвідати офіційні сторінки Головного сервісного центру МВС у популярних соціальних мережах, таких як Facebook та Instagram.