Як правило, японські автомобілі асоціюються з надійністю, але є у виробників з Японії і не дуже вдалі моделі.

Про японські автомобілі, які купувати не варто, розповів AmperCar із посиланням на GOBankingRates.

Mazda RX-8

Перше покоління Mazda RX-8 випускали з 2004 по 2008 роки. Машина отримала 4-циліндровий двигун, який не вражав надійністю. Власники цієї моделі часто скаржилися на суттєві несправності, зокрема, ривки гідропідсилювача керма та надмірне споживання оливи.

Mitsubishi Eclipse

Ця модель була б чудовим маленьким спортивним авто, якби не великі витрати пального. Водії Mitsubishi Eclipse скаржилися на швидке зношення дисків та шин. Інтер’єр виглядає доволі дешево, а деталі надійністю не відрізняються. І найгірше – водії повідомили про часті проблеми з автоматичною коробкою передач і силовим приводом.

Honda CRX Del Sol

Ця автівка була суцільним розчаруванням. Ротори передніх гальм мали тенденцію до деформації. Навіть більше: водії скаржилися на протікання даху та надмірний шум під час їзди. На щастя, Honda більше не випускає автомобілі, еквівалентні Del Sol.

Toyota Paseo

Мало хто очікував побачити у рейтингу найгірших авто Тойоту, але Toyota Paseo 1991-1997 років саме такий автомобіль. Експерти наголошують, що Paseo не страждав від механічних проблем. Toyota припинила його виробництво лише через низькі продажі. Таким чином, обирати Paseo як вживаний автомобіль зараз теж не варто. Їх вийшло так мало, що буде дуже важко знайти запчастини.

Suzuki Samurai та Suzuki X-90

Обидві моделі мали погану керованість і недостатньо потужні двигуни. Suzuki Samurai і Suzuki X-90 пішли у забуття разом як одні із найгірших японських автомобілів в історії.