Німецька компанія Hopper Mobility представила незвичайний електрокар для поїздок містом. Це компактний гібрид велосипеда та автомобіля.

Про це розповіли на сайті Hopper Mobility, інформує novyny.pro.

Дизайн

Hopper отримав незвичайний кузов з трьома колесами. Спереду розташовані компактні фари, а на бічних дзеркалах заднього огляду знаходяться покажчики повороту.

У електрокара немає бічних дверей. На даху розміщені сонячні панелі.

Позаду розташований компактний стоп-сигнал. Також можна побачити заднє колесо, за допомогою якого автомобіль повертає.

Головною особливістю Hopper є компактні габарити. Новинка сягає завдовжки всього 212 см, що полегшує паркування в обмеженому просторі.

Покупці зможуть обрати один з кількох кольорів кузова електрокара. Крім цього пізніше з’являться й різні варіанти зовнішньої обробки.

Інтер’єр

В інтер’єрі розміщене звичайне кермо, але всередині також можна знайти й педалі як у велосипеда. З їх допомогою Hopper може їздити навіть з розрядженою акумуляторною батареєю.

Інтер’єр розрахований на два посадкові місця. Пасажир сидить за спиною водія, але за потреби там можна розмістити вантаж.

У список оснащення входять стоянкове гальмо та кілька портів USB для зарядки гаджетів. Максимальне навантаження складає 160 кг.

Характеристики та вартість

Hopper оснащений електромотором потужністю 0,3 к.с. Максимальна швидкість становить 25 км/год.

Також на електрокар встановлена ​​акумуляторна батарея місткістю 1440 Вт⋅год. Запас ходу складає 65 км на одному заряді.

Hopper класифікується як електричний велосипед. Тому на ньому можна їздити велодоріжками та експлуатувати без посвідчень водія.

Новинку планують запустити у серійне виробництво у другій половині 2024 року. Початкова вартість модифікації First Edition становитиме 13 500 євро (14 667 доларів). Пізніше будуть доступні вантажна версія Cargo та дешевші версії моделі.