Раніше новий Volkswagen Golf, який відомий на весь світ як недорога модель, представили офіційно після модернізації. Новий автомобіль надійшов у продаж, але виробник готує найкращий варіант моделі – його показали на фото.

Німецький автовиробник випустив кілька фото та пообіцяв прем’єру до кінця травня. Компанія показала спеціальний спортивний хетчбек Volkswagen Golf GTI Clubsport, але деталі дизайну приховують під камуфляжем, пише oboz.ua.

Очевидно, що новинці замінили бампер. Очікується також, що з’являться нові колісні диски та спеціальні декоративні елементи. Передбачається, що виробник готує особливу лімітовану модифікацію. Потужність двигуна трохи перевищить 300 к.с.

У 2024 році моделі VW Golf виповнюється 50 років. Новий Volkswagen Golf 8.5 стане слушною можливістю відзначити цей гучний ювілей. Стандартна модель після рестайлінгу трохи змінилася. Однак новий Golf став сучаснішим.

Базова ціна Volkswagen Golf 2024 — від 27 180 євро. Повністю електричний варіант з’явиться у наступному, дев’ятому поколінні моделі до 2028 року.