У сучасному світі, коли автомобілі стають дедалі технологічнішими, не дивно, що водії стикаються з різноманітними технічними проблемами, особливо із зависанням або замерзанням екранів мультимедійних систем. Це може стати причиною стресу та небажаних візитів до автосервісу. Однак, як виявилося, існує простий і ефективний спосіб впоратися з цією проблемою, пише mashyna.com.ua.

Автомобільний експерт під ніком chequanxiaoqiao, яка набрала популярність у TikTok, поділилася в соцмережі своїм відкриттям, яке може істотно полегшити життя водіям. В одному зі своїх відео дівчина розповіла про “приховану” кнопку на приладовій панелі, яка допомагає перезавантажити екран автомобіля, коли він починає зависати або замерзає.

У своєму відео chequanxiaoqiao пояснила, що не варто поспішати за першого ж зависання мчати в автомайстерню. Вирішити проблему можна спробувати самостійно. Для цього потрібно одночасно натиснути й утримувати клавішу меню і кнопку живлення. Після цього система працюватиме як у новому автомобілі.

Як це працює?

У більшості сучасних автомобілів з мультимедійними системами справді передбачено способи перезавантаження системи без необхідності відвідування автосервісу. Варіанти перезавантаження можуть трохи різнитися залежно від марки та моделі автомобіля, але загальний принцип залишається тим самим.

Важливі кроки:
1. Знайдіть клавішу меню і кнопку живлення на приладовій панелі вашого автомобіля. Ці кнопки можуть перебувати поруч з екраном або бути частиною мультимедійної системи.

2. Натисніть і утримуйте їх одночасно протягом 10-15 секунд. Ви маєте побачити, як екран згасне і потім перезавантажиться.

3. Дочекайтеся завершення перезавантаження. Це може зайняти кілька секунд. Після цього екран має знову запрацювати коректно.

Чому це важливо?
Такий простий трюк може заощадити вам час і гроші. Часто зависання екрана пов’язане з тимчасовими збоями в програмному забезпеченні, які легко усуваються шляхом перезавантаження системи. Знання про можливість самостійного розв’язання таких проблем допомагає уникнути непотрібних візитів до автосервісу, де за аналогічну процедуру можуть стягуватися додаткові плати.

Реакція користувачів
Користувачі TikTok активно дякували chequanxiaoqiao за її пораду. Деякі писали, що раніше не знали про таку функцію і вже встигли скористатися нею, успішно перезавантаживши свої екрани.