Мандрівниця Ешлі Урбекс з Мілтон-Кінс (Велика Британія) натрапила у лісі в Ноттінгемширі на покинутий сарай з 50 раритетними автомобілями. Уперше вона почула про цю локацію від свого друга і зрозуміла, що має там обов’язково побувати. Про це пише focus.

У зруйнованому приміщенні з похиленими дерев’яними балками та дахом з листового металу, що обвалився в одному з кутів, дівчина побачила колекція старих автомобілів, залишених там гнити, зокрема Daimler, Rover 2300, Riley One-Point-Five, MG MGA, Austin 8, Hillman Hunter, Vanden Plas, Mercedes 220, Austin Morris Mini та кілька Ford.

«Більшість автомобілів, на жаль, у дуже поганому стані. Дах сараю розвалювався й дошки падали на машини. Багато пошкоджених, іржавих та гнилих. Деякі збереглись краще, аніж інші, бо були захищені від негоди», — розповідає 26-річна туристка.

Ешлі поділилася своїм відкриттям в TikTok, її відео швидко зібрало понад 35 тисяч переглядів. У ролику можна побачити, як вона ходить навколо старих автівок, перш ніж показати глядачам гнітючі інтер’єри.

«Було важко дістатися до деяких екземплярів, оскільки вся місцевість заросла, а сарай з роками майже повністю зруйнувався. Але ми пробули тут кілька годин, адже було на що подивитися», — додала блогерка.