У центрі Києва сфотографували вражаючий кросовер Audi RS Q8. Автомобіль доопрацювали в Україні. Його світлини опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram, повідомляє «Фокус».

Тюнінг Audi RS Q8 виконало українське ательє ALANTON Performance. До речі, саме там раніше доопрацювали і Audi Олександра Усика.

Цей проєкт назвали Audi RS Q8 Bestia. Для доопрацювання кросовера використали аксесуари від компаній MGmotorsport та MMS Power Division.

Потужність 4,0-літрового V8 твін-турбо виросла з 600 до 1057 к. с., а піковий крутний момент виріс із 800 до 1250 Н∙м. Розробники авто стверджують, що це чи не найшвидший Audi RS Q8 у світі, якщо міряти розгін зі 100 до 200 км/год – він займає 5,51 с.

Крім того, тюнінг Audi RS Q8 змінив його зовнішність. З’явилися карбонові обвіс, декор та спойлер. Також замінені капот і решітка радіатора, а колісні арки розширені, аби помістити 23-дюймові диски з низкопрофільною гумою. Салон Audi RS Q8 оздоблено карбоном і алькантарою, які розбавлені яскраво-жовтими вставками.