Компанія Volkswagen показала нове покоління мікроавтобусів Transporter. Новинка стане технологічнішою та комфортнішою за попередника.

Подробиці про авто розповіли на сайті Volkswagen, інформують novyny.pro.

Volkswagen Transporter випускається з 1950 року. Це лінійка середньорозмірних мікроавтобусів.

У 2021 році дебютував Volkswagen T7 Multivan. Починаючи з сьомого покоління Multivan та Transporter є різними моделями.

Дизайн

Дизайн нового Volkswagen Transporter багато в чому схожий на покоління T6.1. Проте новинка отримає стрімкіші лінії кузова.

Попереду будуть розташовані нові світлодіодні фари. Також буде модернізовано бампер, а решітка радіатора стане більшою.

Головний дизайнер Volkswagen Альберт Кірзінгер заявив, що сьоме покоління Transporter успадкувало характерні риси дизайну шести попередників. Попри це, знайшлося місце й деяким футуристичним елементам.

Кірзінгер зазначив, що новий Volkswagen Transporter буде легко впізнати. Залишився на місці й фірмовий контур під бічним склом, який у компанії називають «лінією Bulli».

Перші подробиці

Новий Volkswagen Transporter сягатиме у довжину від 5050 до 5450 мм залежно від модифікації. Висота порогу багажника становить від 575 до 638 ​​мм.

На вибір запропонують колісні диски діаметром від 16 до 19 дюймів. Буде запропоновано й легкосплавні колісні диски Indianapolis, які отримають найдорожчі версії моделі.

На вибір запропонують дизельні, гібридні та повністю електричні модифікації мікроавтобуса. Як і раніше, люк паливного бака знаходитиметься у середній стійці кузова.

Дата виходу та вартість

Новий Volkswagen Transporter буде запропонований у кількох версіях на вибір. Деякі з них будуть доступні із системою повного приводу 4motion.

Мікроавтобус вже доступний для попереднього замовлення у Європі. Початкова вартість моделі становитиме 36 780 євро (39 932 долари). Модель надійде у продаж у першому кварталі 2025 року.