Позашляховик-пікап Nissan Frontier пройшов модернізацію вже для 2025 модельного року. Його продаватимуть аж до 2029-го, тож зовнішність намагалися «дотягнути» і зробити по-максимуму сучасною та актуальною. А от деякі речі залишили, як було: передовсім, це міцний та кутастий силует автівки.

Nissan Frontier, також раніше відомий, як Navara, оновлюється та актуалізується під наступний рік. Востаннє автівку видозмінювали ще 2022-го, тож для модернізації саме прийшов час. А видання Carscoops зазначає, що наступного разу оновлювати автівку планують вже аж до 2029-го модельного року, пише «Інформатор».

Тестовий екземпляр автівки днями «засвітився» на шпигунських фотознімках. Попри те, що кузов обклеїли строкатою маскувальною плівкою, деякі елементи досить добре видно на світлинах: передовсім, авто зберегло кутастий суворий силует кузова. Також воно має трохи видозмінені передні фари і ґратки радіатора з іншим малюнком (а також, ймовірно, іншої форми).

Очікується, що автомобіль отримає змінені бампери та кілька варіантів оформлення решітки. Будуть нові колісні диски та переглянута палітра фарб для кузова. Toyota Tacoma та Chevrolet Colorado – основні суперники Nissan Frontier на ринку США. Прем’єра оновленої моделі очікується наприкінці 2024 року.