Попит на автомобілі сегмента SUV зростає по всьому світу. Ведучий автомобільного каналу «ReDriven» Адам Морріс склав власний список уживаних кросоверів, яких варто уникати через ненадійність або швидке знецінення, інформує MMR.

На першому місці у цьому анти-рейтингу опинився Chevrolet Captiva. За словами Морріса, хоча деякі власники задоволені своїми автомобілями, більшість з них стикаються з частими поломками двигунів і трансмісій, витоками мастила та поганою якістю складання.

Другий у списку – французький кросовер Peugeot 5008. Незважаючи на привабливий дизайн і хороші враження від водіння, цей автомобіль швидко втрачає свою початкову вартість, що робить його непридатним для перепродажу.

На третьому місці антирейтингу – Volkswagen Tiguan. За словами експерта, цей популярний кросовер вимагає бездоганної історії технічного обслуговування для збереження надійності в довгостроковій перспективі. Без цього майбутні власники можуть зіткнутися з серйозними проблемами.

Отже, перед покупкою уживаного SUV варто ретельно вивчити його репутацію та історію обслуговування, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому.