Концерн Volkswagen продовжує створювати нові кросовери, яких серед виробника набереться вже з два десятки! Більшість із них поглинається бездонним китайським ринком, для якого у Volkswagen підготували ще одну новинку.

Називається вона Tharu XR, а її випуск налагоджується на потужності СП SAIC Volkswagen. У місцевій гамі новий паркетник займе нішу між T-Cross і більшим Tharu, пише AmperCar.

Днями у Volkswagen поділилися першими офіційними фотографіями, супроводивши їх невеликим обсягом інформації. Довжина кросовера, створеного на модульній платформі MQB-A0, досягає 4,35 м, ширина та висота – 1,76 м та 1,60 м відповідно. Колісна база складає 2,65 м-коду.

Під капотом – вибір з двох двигунів об’ємом 1,5 л (110-сильний “атмосферник” і турбо-версія з віддачею 160 к.с. і 250 Нм крутного моменту в парі з “роботом”). Привід – передній. З особливостей зовнішнього вигляду – світлодіодна смуга, що з’єднує фари, і передній бампер з великими повітрозабірниками і великою кількістю горизонтальних планок. Передбачено два варіанти зовнішнього оформлення – із чорним або хромованим декором.

Більше подробиць про Tharu XR з’явиться ближче до ринкового дебюту. Очікується, що майбутній кросовер виявиться дещо дорожчим за нинішній T-Cross, за який у Китаї просять від $16 000 у перерахунку.