Непальський стартап з виробництва електромобілів (EV) Yatri Motorcycles оголосив у середу (19 червня), що їхній майбутній Project 1 Gen 2 (P1 Gen 2) стане першим у світі двоколісним автомобілем з інтеграцією бездротових Apple CarPlay і Android Auto.

За словами Тхакура Пудела, технічного директора Yatri, ця функція поки що була обмежена чотириколісними транспортними засобами. P1 Gen 2 має на меті змінити це, пропонуючи бездоганну інтеграцію смартфонів як для користувачів Android, так і для iOS, пише PortalTele.

Це дозволить водіям безперешкодно підключати свій P1 Gen 2 до своїх смартфонів. Найважливіше те, що він бездротовий, тому вам не знадобляться кабелі чи додаткові аксесуари, щоб скористатися цією функцією. Водії можуть отримати доступ до функцій телефону безпосередньо через вбудований дисплей велосипеда та використовувати голосові команди для безпечної навігації, дзвінків, повідомлень і керування музикою під час їзди.

Інтеграція Apple CarPlay і Android Auto є першою великою розкритою функцією P1 Gen 2. Yatri дражнить друге покоління свого Project 1 з кінця 2023 року.

Окрім підключення, P1 Gen 2 додасть аварійну клітку та повзунок рамки для покращеного захисту. Очікується, що це доповнення також буде доступне для існуючих власників P1, оскільки загальний дизайн мотоцикла залишається незмінним.

Ятрі підкреслює, що найбільш значні вдосконалення полягають в основних функціях P1 Gen 2. Повідомляється, що вони проаналізували понад 1 мільйон кілометрів даних користувачів P1 разом із загальними відгуками користувачів, щоб покращити продуктивність, комфорт і стабільність для наступної ітерації.

Незважаючи на те, що дата запуску все ще приховується, звіти передбачають випуск P1 Gen 2 у 2024 році. Подробиці про ціну також поки не розкриваються. Для контексту, оригінальний P1 наразі продається в Непалі за початковою ціною 565 000 рупій (приблизно 4240 доларів США).