Оприлюднено перший тизер нового недорогого кросовера Renault Aurora 1. Модель презентують 27 червня в південнокорейському місті Пусан і виготовлятимуть на колишньому підприємстві Samsung Motors. Відео з автомобілем опублікували на Youtube-каналі Renault Korea, повідомляє «Фокус».

Раніше було заявлено, що нова модель розробляється спільно з Geely. Тепер же стало відомо, що в її основі лежить кросовер Geely Monjaro.

Geely Monjaro (у Китаї він відомий, як Xinguye L) – 4,77-метровий сімейний кросовер із двома рядами крісел. Судячи з тизерів, кросовер Renault Aurora 1 відрізняється від нього лише дизайном оптики та радіаторної решітки.

У основі Renault Aurora 1 та Geely Monjaro лежить платформа СМА, від Volvo XC40. Французький кросовер випускатимуть виключно у гібридній версії з 1,5-літровою бензиновою турбочетвіркою та електромотором.

У Geely Monjaro ця установка розвиває 245 к. с., що дозволяє розганятися до 100 км/год за 7,9 і витрачати в середньому 4,3 л на 100 км. Китайський кросовер також випускають із 2,0-літровим 238-сильним турбомотором, проте новий Renault Aurora 1, скоріше за все, не отримає його.

Відомо, що услід за Renault Aurora 1 з’явиться ще одна спільна з Geely модель. Це буде стильний купе-кросовер.