Провідний експерт назвала п’ятірку найбільш економних вживаних автомобілів, що допоможуть скоротити експлуатаційні витрати. Керівник відділу по роботі з клієнтами автофінансової компанії Zuto Люсі Шерлікер рекомендує власникам бензинових і дизельних автомобілів, які відчайдушно шукають більш економічні транспортні засоби, п’ять моделей, пише Експерт із посиланням на видання Express.

Зазначається, що до списку увійшли доступні моделі Toyota, Citroen, Peugeot та Fiat, оскільки вартість пального продовжує залишатися проблемою для автомобілістів.

Експертка виділила такі економічні авто:

  • Toyota Prius

Першим у списку рекомендацій є хетчбек Toyota Prius 1,8 VVT-I Active. За словами Шерлікер, класичний варіант Toyota Prius має дуже вражаючі для свого діапазону витрати пального – 6,3 л/100 км. Це робить авто одним з найефективніших на ринку. Окрім низьких експлуатаційних витрат, Prius раніше був визнаний найнадійнішим автомобілем у Великобританії, тому водії можуть одночасно знизити витрати на технічне обслуговування.

  • Citroen C2

Дводверний C2 є одним з найшвидших автомобілів у списку і може бути ідеальним варіантом для тих, хто має обмежений бюджет. Експерти Parkers раніше стверджували, що моделі C2 можуть проїхати до 577 миль на простому баку, що робить їх чудовим вибором для довгих подорожей. Представник Zuto додала: “ще одним хорошим вибором є Citroen C2 1.6 BlueHDi Feel 100 к. с., який витрачає 6,2 л/100 км”.

  • Peugeot 108

Експерт зазначила, що відважний Peugeot 108, безумовно, чудово підходить для автомобілістів, які не хочуть регулярно відвідувати бензоколонки. Моделі, оснащені технологією “стоп/старт”, можуть досягати навіть 7,43 л/100 км, допомагаючи автомобілістам видобувати додаткові краплі пального.

  • Citroen C1

Нещодавно HeyCar похвалив Citroen C1 за його “низькі експлуатаційні витрати”, адже власники можуть легко розганятися до 50 миль/год за будь-яких обставин. Згідно з офіційними даними WLTP, середня витрата пального у C1 становить 5,22 л/100 км, при цьому моделі продаються в Інтернеті всього за кілька тисяч фунтів.

  • Fiat 500

Автолюбителям також радять звернути увагу на привабливий італійський шарм Fiat 500. За даними ChooseMyCar, Fiat зарекомендував себе як популярний перший автомобіль завдяки своїй доступній ціні. Модель також отримала високу оцінку за “виняткову економію пального”, адже її середня витрата пального становить 6,01 літрів на кілометр.