Компактний японський Daihatsu Atrai є дуже практичним автомобілем формату кей-карів. Це накладає обмеження на габарити кузова та об’єм двигуна. Але тепер недорогий автомобіль можна назвати ще й стильним завдяки новому яскравому дизайну.

Відомий мінівен Daihatsu Atrai за допомогою пакету доопрацювань перетворили на зменшену копію класичних американських позашляховиків, які мали характерний стиль. Компанія Damd розробила пакет візуальних модифікацій та повідомила всі деталі на своєму сайті, пише OBOZ.ua.

Маленький японський мінівен як відсилання до моделей 80-х років отримав змінену зовнішність з новими бамперами, фарами, решіткою, колесами та схемами фарбування кузова.

Можна піддати такому стайлінгу не лише модель з кузовом мінівен. Той самий набір доопрацювань пропонують для модифікації пікап Daihatsu Atrai Deck Van.

Вартість тюнінгу від Damd для Daihatsu як завжди демократична – в діапазоні від 2000 до 3000 доларів. Технічна частина залишилася без змін. Покупцям доступні машини з двигунами потужністю 53 і 64 к.с.