Geely давно обіцяла бюджетну версію популярного кросовера Coolray і представила її як Super Edition, але від “супер” в автомобілі лише ціна.

На відміну від звичайної моделі Coolray, яка оснащується турбованими двигунами (1,4 л і 1,5 л потужністю 141 і 181 к.с. відповідно), Super Edition має більш простий двигун 1,5 л з потужністю 126 к.с., який працює у парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач (або з варіатором CVT у топовій версії).

Super Edition збудували не на оновленій моделі Coolray, а на її версії. Щоб створити бюджетний варіант, виробник урізав витрати на обладнання. Тут ви знайдете лише дві подушки безпеки, аналогову панель приладів із 3,5-дюймовим дисплеєм, але не знайдете ESP.

Але не все так погано, пише . Залишилися такі функції, як дзеркала з електроприводом, камера заднього виду, система контролю тиску в шинах, кнопковий запуск двигуна, круїз-контроль та 8-дюймовий інформаційно-розважальний екран із чотирма динаміками.

У «супербюджетної» моделі Coolray буде і топова версія, яка майже на $1000 дорожча, але з ESP, шкіряним кермом, 17-дюймовими дисками та електроприводом гальма стоянки.