Лінійку Volkswagen Passat B9 розширили чотиридверна модифікація. Першими седан можуть придбати в Китаї, де він коштує від 179 900 до 246 900 юанів ($24 700 — 33 900). Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на офіційний сайт Volkswagen.

Новий VW Passat у Китаї представлено під назвою Magotan. Справа в тім, що там паралельно продається американський Volkswagen Passat. Не виключено, що в інших країнах модель продаватимуть як Volkswagen Passat B9.

Як і європейський універсал Volkswagen Passat, новий VW Magotan вирізняється обтічним дизайном із рельєфними боковинами. Утім, його передня частина інша і агресивніша. До того ж, він більший за універсал — 4990 мм у довжину при такій самій колісній базі в 2841 мм. Об’єм багажника становить 520 л.

Салон Volkswagen Passat B9 в кузовах седан та універсал майже ідентичний. Єдина відмінність Magotan — опційний дисплей для переднього пассажира. Топова версія також оснащена панорамним дахом, тризонним клімат-контролем, адаптивним круїз-контролем, паркувальним автопілотом, електроприводом, підігрівом та вентиляцією крісел.

Седан Volkswagen Passat B9 дебютував із бензиновими турбомоторами об’ємом 1,5 л (160 к. с.) і 2,0 л (220 к. с.), а пізніше може з’явитися ще й гібрид. Усі версії оснащені 7-ступінчастим роботом із двома зчепленнями.